HAKKIMIZDAgeri

1976 yılında, Antalya'da kurulan POL-KAR, özellikle su kaydırakları, dalga havuzu, rafting nehri ve su parkı projeleri yapımı konusunda uzmanlaşmıştır.

Dünya Su Parkları Birliği , Avrupa Su Parklari Birliği, Uluslararası Eğlence Parkları ve Atraksiyonları Birliği ve Ukrayna Su Parklari Birliği Resmi Üyesi olan POL-KAR Türkiye'nin önde gelen Camelyaf Takviyeli Polyester ( CTP ) üreticilerinden biridir.2004 yılında POL-KAR ;DIN EN ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi' ni TÜV CERT metodu ile almıştır.

POL-KAR, Antalya Organize Sanayi Bölgesi'ndeki 2 fabrikasında, otomatik makina ile CTP su kaydırağı, tekne, motoryat ve çeşitli fiber glass ürünler üreten ,konusunda kendisini ispatlamış bir firmadır.

POL-KAR' ın CTP ile gerçekleştirilen üretim yelpazesinde su kaydıraklarının yanısıra fiber glass havuzlar, tüp geçitler, taş görünümlü köprüler, kiremit görünümlü kuleler, bakır ,şeffaf ve seramik görünümlü kubbeler ve kuleler, yağmur olukları, dubalar, depolar, kayıklar, sürat ve paraşüt tekneleri, kamaralı tekneler, yatlar da bulunmaktadır.

Alanındaki yenilik ve gelişmeleri yakından izleyerek ülkemizin hizmetine en kısa zamanda vermeyi hedefleyen POL-KAR, turizm tesisleri ve su parklarının en önemli ve hayati ihtiyacı olan servis ve bakım hizmetini profesyonel elemanları ve gezici servis araçlarıyla etkili bir biçimde sunmaktadır.


T: 0090 242 339 17 17 - F: 0090 242 339 17 11
E-Posta : polkar@polkar.com
Copyright © 2024. POL-KAR GROUP
Mescomedia